Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe – Kajetany, Rawa Mazowiecka, Tarczyn, Warka

Naszym pacjentom z Kajetan, Rawy Mazowieckiej, Tarczyna i Warki proponujemy zaawansowane technologicznie aparaty słuchowe w wielu rodzajach. W katalogu dostępne są urządzenia do wszystkich stopni niedosłuchu. W zależności od rodzaju niepełnosprawności oraz preferencji użytkownika wykwalifikowany protetyk słuchu dobierze odpowiedni model zauszny lub wewnątrzkanałowy. W ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oferowane przez nas aparaty mogą być refundowane.

Aparaty słuchowe – nowoczesna technologia i wysoka funkcjonalność

Od wielu lat mieszkańcom Warki, Tarczyna, Rawy Mazowieckiej, Kajetan i pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego cierpiącym na różny stopień niedosłuchu proponujemy nowoczesne, skuteczne i funkcjonalne aparaty słuchowe. Dzięki nim nasi pacjenci mogą ponownie usłyszeć dźwięk, wrócić do pracy i cieszyć się pełnią życia. Oferowane urządzenia zostały zaprojektowane przez czołowych producentów, takich jak szwajcarski Phonak, duński Widex czy niemiecki Audio Service. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

W katalogu asortymentowym mamy zarówno tradycyjne produkty zauszne, jak i nowoczesne urządzenia wewnątrzkanałowe, które zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje seria aparatów IIC (Invisible in Canal).  Ze względu na ultracienką obudowę i miniaturowy kształt wielkości ziarnka kawy są one praktycznie niewidoczne dla innych osób, co znacznie poprawia komfort psychiczny osoby z niedosłuchem, która nie jest narażona na różnego rodzaju uwagi i spojrzenia.

Jeżeli mieszkasz na terenie gminy Warki, Kajetan, Rawy Mazowieckiej, Tarczyna i planujesz nabyć funkcjonalny i nowoczesny aparat słuchowy – zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.