Aparaty słuchowe Phonak

Aparaty słuchowe Phonak

Nawet najmniejsze problemy ze słuchem utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dlatego nie należy bagatelizować takich dolegliwości i warto zgłosić się po pomoc do specjalisty. W niektórych przypadkach najlepszym rozwiązaniem okazują się aparaty słuchowe. Phonak to szwajcarski producent innowacyjnych urządzeń tego typu, które cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Nowoczesna technologia zastosowana w modelach tej firmy jest na tyle czuła, że pomaga zrozumieć nawet cicho wypowiedziane słowa. Sprzęt sam eliminuje szum i dobiera częstotliwość pracy, tak by wszystkie odgłosy brzmiały wyraźnie i jak najbardziej naturalnie.

Aparaty słuchowe dla każdego

Kolejne udogodnienie stanowi specjalna aplikacja dedykowana do tych urządzeń pozwalająca użytkownikowi na bieżąco dostosowywać poszczególne ustawienia do sytuacji panującej w otoczeniu, redukując na przykład stopień hałasu. Ponadto najnowsze modele mogą bezprzewodowo łączyć się z telefonem, laptopem lub telewizorem odbierając od nich dźwięk i przekazując bezpośrednio do ucha. Co więcej, dzięki funkcji tak zwanej kontroli tąpnięciem możliwe jest przerywanie strumienia muzyki ze smartfona i wykonywanie połączeń bez użycia rąk. Rozwiązanie to sprawdza się, zwłaszcza podczas podróży samochodem.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów, nie tylko oferujemy urządzenia tego producenta oraz zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, ale także wykonujemy badania słuchu. Mamy umowę z NFZ, więc osoby posiadające odpowiednie wnioski, mogą skorzystać z refundacji na aparat słuchowy Phonak. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z ofertą.